• به انجمن انیمه پلنت خوش اومدین!
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع: بحث و گفت و گو در ارتباط با انیمه "توکیو غول"
Tavajoh 
اینجا میتونید به بحث و گفت و گو درباره انیمه توکیو غول بپردازید و نظراتتون رو درباره این انیمه زیبا بنویسید 
[عکس: 0f77_208440.gif]
[عکس: hon0_208442.gif]

پاسخ
چیزی که این انیمه رو از لحاظ موضوع جذاب کرده دوگانه های اونه ؛ دوگانه هایی مثل انسان یا غول بودن ، زندگی یا مرگ و اساسا این موضوع که ماهیت غول ها چیست و آیا انسان ها و غول ها میتونند در کنار هم زندگی کنند یا نه .
[عکس: lmub_087d2cf6f3f0bc51337d1ef0b06a133b.jpg]

پاسخ
از لحاظ موسیقی این انیمه به غیر از ۲ شاهکاری که داره ( unravel و glasay sky)  در سایر قطعات هم جز انیمه هایی که قطعات خوبی رو تهیه کرده ؛ مخصوصا ، آهنگ اپنینگ سیزن بازگشت(re) هم به نظر جالب میرسه و اگه ترجمه هم بشه دیگه نور علی نوره؛ جدا از قطعات و trake های تهیه شده; موسیقی بی کلام ( موسیقی فیلم یا موسیقی متن , Film Score , به موسیقی‌ای اطلاق می‌شود که منحصراً برای یک فیلم سینمایی یا مجموعه تلویزیونی نوشته شده) این انیمه نیز فوق العاده است و یکی از محور های اصلی جذابیتش شده. ملودی های به کار رفته و نت هایی که مرتب اوج و فرود های به جا دارند و مخصوصا نت های پیانو که فکر کنم ابزار اصلی موسیقی برای این انیمه باشد همگی به روند داستان پردازی این انیمه کمک کردند فکر کنم دلیل اصلی اینکه خوندن مانگا به مدت طولانی سخته و زود خسته میشی ولی در عوض هر چقدر که انیمه ببینی بازم خسته نمیشی همین موسیقی فوق العاده باشه.

پاسخ
Act و عکس العمل ها در هنگام مبارزه خیلی خاصه (جای تعجب هم نداره وقتی بخوای از شاهکار استاد ایشیدا انیمه بسازی کمتر از این انتظار نمیره) من هم انیمه وان پیس و هم ناروتو رو دیدم اما سبکی از مبارزه که در توکیو غول مشاهده کردم در هیچکدوم نبود (البته این به این معنی نیست که توکیو غول از اون دو انیمه بهتره چون آنها اصلا از خیلی جهات مخصوصا تعداد قسمت ها قابل مقایسه با توکیو غول نیستند) جدیدا هم داره یک انیمه به نام devils line پخش میشه که از نظر مبارزه و حرکات فیزیکی شبیه توکیو غول ولی اون کجا و یکی از بهترین انیمه هایی که تا حالا میشده بسازی یعنی توکیو غول کجا!!!؟

پاسخ
در مورد شخصیت کانکی 1 1 1
از همون اول اخلاقایی مثل جسور و شجاع بودن داشت که باعث شد ازش خوشم بیاد و در نهایت همین جسور بودن و حس محافظت از دیگرانی که داشت باعث شد در پایان فصل اول به آئوگیری بپیوندد البته قطعا شکنجه های یاموری تاثیر داشت ولی بدون پس زمینه های شخصیتی که کانکی داشت تحمل شکنجه های یاموری ممکن نبود.
در فصل دوم کانکی به دنبال قوی شدن و انتخاب این بود که بالاخره باید در مبارزه بین انسان ها و غول ها چه رفتاری از خودش نشون بده و در آخر هم وقتی که فقط به نجات اطرافیانش فکر میکرد و تلاش میکرد تا زنده بمونه در مواجهه با هیده افکارش تا حدی تغییر کرد .
فصل سوم با یک تغییر جهت کلی کانکی رو در یک موضع کاملا متفاوت قرار میدهد البته اگه کسی مانگا رو خونده باشه میدونه که چه اتفاقاتی برای کانکی پیش اومده تا اون رو تبدیل به چیزی که الان هست بکنه اتفاقاتی مثل مرگ هیده یا مبارزه با آریما به هر حال شخصیتی که ما در این فصل به عنوان هایسه میبینیم کاملا مجزا از کانکیه گرچه هنوز برخی از خصوصیات کانکی رو حفظ کرده اما اینکه انتظار داشته باشیم کانکی برگرده بعید به نظر می سه حداقل تا چپتر ۳۶ که من خوندم چنین اتفاقی نمیوفته و به قول کانکی در زمزمه های درونی هایسه که از انیمه حذف شده (در حالی که من درونت هستم نمی تونی به زندگی ادامه بدی/هر چی بیشتر بدونی،بیشتر هویتت محو میشه)
در پایان باید بگم انیمه در این ۷ قسمت ، تا چپتر ۳۲ جلو رفته و تا جایی که من دیدم ۱۷۲ چپتر تا الان منتشر شده و شنیدم که انیمه قرار ۲۴ قسمتی بشه البته با یه استراحت دو ماهه بین قسمت ۱۲و۱۳ ؛ حالا باید دید که چی پیش میاد ولی واقعا امیدوارم که کار به فصل چهارم نکشه و یا اگه کشید هم دیگه مثل این فصل انقدر فاصله زیادی بین دو فصل نیوفته.

پاسخ
خطر اسپویل:
تعداد شخصیت های فرعی این انیمه خیلی زیاده؛ من برای اینکه یادم بیاد جغد جدیده کیه مجبور شدم فصل ۲ رو دوباره ببینم . جغد همون تاکیزاوا ست که همکلاسی اکیرا و همکار هوجی بود و تو قسمت های آخر فصل ۲ ظاهرا کشته شد.
اگه در قسمت ۵ به زمان ۱۹دقیقه و ۱۷ثانیه برید اتو(همون نویسندهه ، جغد یک چشم و بچه ی مدیر آنتیک)به تاکیزاوا میگه (جغد سان،کجایی؟)
این طور که من در چپتر ۱۴۱ مانگا دیدم ؛ تاکیزاوا بعد از پیدا کردن آمون که به شدت زخمیه به تاتارا (یکی از دستیاران اصلی اتو که به نظر میرسه قبلا با هوجی ارتباط داشته ) بر میخوره آمون بهش دستور عقب نشینی میده اما تاکیزاوا بعد از کلی کلنجار رفتن با خودش به سمت تاتارا تیر اندازی میکنه تاتارا هم اون رو میگیره و دقیقا طبق همون اتفاقی که در انیمه به نمایش در اومد به طرف بالا پرتابش میکنه و اون یکی دستیار اتو(همون که عبا قرمز بلند می پوشه و اسمش "نورو"ه و بدجوری خفن میزنه) دست اون رو میکنه بعد وقتی که آمون به تاتارا حمله می کنه سکانس تموم میشه و تا پایان ۱۴۳ چپتر مانگا چیزی در مورد سرنوشت تاکیزاوا و آمون نیامده.
در مورد تاکیزاوا حدس میزنم که آمون و تاکیزاوا هر دوتاشون توسط ائوگیری به غول تبدیل شدند تاکیزاوا به ائوگیری پیوسته اما آمون داره جدا کار میکنه دلیلم هم برای این حدس لحظه ۴:۳۳ قسمت ۷ که آکیرا در مورد غول ناشناسی گزارش میده که به ائوگیری حمله کرده اگه به چهره اون غول دقت کنید میبینید که آمونه و قبلا هم در ۲ ،۳ صحنه دیگه نشونش داده بودند یکی در وسطای قسمت ۳ در ادامه ملاقات های هایسه با دوناتو، وقتی هایسه به درخواست دوناتو به دیدن او می روه و او از هایسه در رابطه با حافظه اش سوال میکند:” اگر حافظت برگرده چیکار می خوای بکنی هایسه؟” در ادامه دوناتو به غولی خاص اشاره می کند که برای او اهمیت ویژه ای داره و این غول قراره نقش کلیدی را در بازگشت حافظه هایسه ایفا کنه !!!
 و اون یکی هم اول قسمت ۱ وقتی هایسه داره مقدمه رو میگه قبل از اینکه آریما رو نشون بده کادر از پایین به بالا یه فردی با عبا سیاه بلند رو نشون میده که فکر کنم آمون باشه.
واقعا که اگه انیمه رو بدون خوندن مانگاش ببینی کلی ابهام برات میمونه فکر کنم بعد از اینکه فصل ۳ تموم شد باید یه دور هر سه فصل رو پشت سر هم  ببینیم تا بفهمیم چی شد در همین قسمت ۷ هم به غیر از آمون که نشون میده زنده اس شخصی شبیه به یاموری رو هم نشون میده که با توجه به مانگا باید بگم Goumasa Tokage در واقع شکنجه گر غول ها برای CCG بوده و الان هم مسئول بخش محافظت از کودکانه مشکل داره که این موضوع مشخص می کنه این آدم در گذشته ماتسوکی و سوزیا حضور داشته و سوال او از هایسه راجع به ماتسوکی بسیار جالب بود و به نظرم میتونه به تورسو هم ربط داشته باشه. و اما چرا هایسه بعد از دیدن او به یاد جیسون میوفته ؟ جواب این سوال تو مانگا مشخص هستش، گوماسا شکنجه گر جیسون بوده و جیسون شکنجه گر کانکی…
ولی چرا حالا و یک دفعه این شخص ، بدون معرفی بک گراندش معرفی میشه و قرار چه نقشی رو تو داستان ایفا کنه کاملا عجیب هستش!
 واقعا آدم نمی دونه باید منتظر چه افراد دیگه ای باشه که یه دفعه زنده بشند (در ضمن جهت اطلاع اونایی که مانگا رو نخوندند ؛ مدیر آنتیک و ریزه هم زنده اند)
در ضمن فکر کنم در ادامه ، انیمه به اتفاقاتی که بعد از رویارویی کانکی با آریما (انتها قسمت۱۲ فصل دوم) رخ میده فلش بک بزنه چون همین طور که چپتر های مانگا re رو سرسری نگاه میکردم دیدم انگار در چپتر۷۳تا۷۶ آریما و هایسه( شاید هم کانکی؛ نمیدونم در تقابل درونی  هایسه با کانکی تا اون چپتر چه اتفاقاتی افتاده )دوباره با هم مبارزه میکنند و باز هم آریما پیروز میشه.
ببخشید اگه طولانی شد در واقع مطلب بالا چند تا از کامنت های قبلی خودم در جاهای دیگه بود که به هم چسبوندم شون و البته چند خطی رو هم از سایت زیر ایده گرفتم که برای تشکر از نویسنده ادرس سایت رو گذاشته ام.

http://varune.com

پاسخ
خطر اسپویل  16 16
قسمت ۸ : بارقه ی امیدی برای بازگشت کانکی
 واکنش هایسه در قسمت بازجویی از هینامی وقتی هینامی انی چان صدایش می زند و حرفی که هینامی میزند "فکر می کنم خیلی های دیگه هم همین احساس رو دارن ؛ چون ... همه داداشیم دوست داشتن" و اشک شوق شو  سوکیاما وقتی میفهمه کانکی هنوز زنده است همگی جرقه ای برای شروع بازگشت کانکی است.
در گفتگویی ای که در مانگا اومده هایسه میگوید "شخصیت یک فرد نتیجه خاطرات افرادیه که در زندگی دیدتشون؛ فکر می کنم شخصیت با اون احساسات شکل گرفته... احساسات تلخ و شیرین؛ بنابراین... مهم نیست چقدر تلاش کنم من نمیتونم کانکی بشم" و هینامی هم جواب میده "باهات موافقم ؛ فکر میکنم ساساکی ساساکیه . هنوز گیجم ..  خاطراتت .. شخصیتت .. همشون فرق دارن. اما .. نمی دونم چرا .. یه جورایی.. از این جهت که بیش از حد به موضوعاتی مثل این فکر می کنی .. درست مثل داداشی منی" این گفتگو و مهربانی ای که کانکی نسبت به هینامی دارد ، این احساس که "یعنی دلم میخواد نجاتش بدم؟" آیا همه این کلنجار های درونی در پایان باعث بازگشت کانکی میشود؟
خوراک شناس در شوق غذای سطح بالای خود است.آن سر نخ منتهی میشود به ...؟!
شوق سوکیاما و اقداماتی که انجام خواهد داد تا کانکی او را به خاطر بیاورد آیا او موفق خواهد شد خاطرات کانکی رو باز گرداند؟ چگونه و به چه روشی قصد انجام این کار را دارد؟ از چه افرادی برای این کار کمک می گیرد؟
در ادامه به برخی از نکات جالب این قسمت اشاره میکنم :
-اینکه رابطه خانواده کارن و سوکیاما چیه در چپتر های قبلی مانگا به صورت پراکنده اومده و قبلا فکر می کردم که قراره چجوری به این رابطه و همچنین احساس کارن نسبت به شو با توجه به حجم مطالبی که باید در این قسمت ارائه بشه پرداخت ولی خوب ترکیب سکانس هایی که انتخاب کردند تقریبا این منظور رو رساند.
-گذشته شیرازو و اینکه چرا اینقدر نسبت به جمله فندق شکن که گفت "می خواهم زیبا باشم" واکنش نشان میدهد هم نکته جالب بعدی این قسمت بود.
-در سکانسی که از جلسه ائوگیری به نمایش در اومد چند نکته جالب وجود داشت اول اینکه در این جلسه همه ی اعضای اصلی آئوگیری رو به جز نورو و اتو حضور داشتند دوما میمیک صورتی که از میزا نشون داده شد به نظرم جالب بود و قبلا این حالت رو نشون نداده بودند سوما جایگاه تاتارا در آئوگیری و قدرت خرکی او در مقابل آیاتو؛ قبلا فکر می کردم که اتو رئیس آئوگیری و تاتارا و نورو دستیارانش اند ولی با گفتگویی که بین آیاتو و تاتارا رخ داد به نظرم نقش تاتارا در آئوگیری باید چیز دیگری باشد.  
-رنگ موی هایسه داره مشکلی تر میشه نمی دونم این به این معنی که کانکی داره بر میگرده یا نه ولی شو هم در چپتر های بعدی به این نکته اشاره میکنه و در دیداری که با هایسه داره پیش  خودش میگه "موهات دوباره کاملا سیاه شده... این اولین باری که هم دیگه رو دیدیم رو به یادم میاره"   
-اینکه کارگردان گفتگو جالب هایسه و اوتا درباره رنگ چشمش رو آورده بود واقعا برام جالب بود چون کمتر پیش میاد این ریزه کاری های مانگا رو در انیمه ببینیم.
-همیشه این سوال برام بود که ماهیت CCG چیه و تحقیقات اونا در رابطه با غول ها به چه علتیه ؛ باید به این نکته اشاره کنم که ریاست CCG در دستان خانواده "واشو" است و به صورت موروثی اداره میشه(بازرس ویژه ماتسوری واشو از همین خانواده است و در مانگا آمده که ایتسوکی پیش خودش میگه اصلا خوب نمیشه اگه ماتسوری سی سی جی رو به ارث ببره) و اینکه در گفتگو بازرس ویژه مارودو ایتسوکی با ماتسوری واشو ؛ واشو میگه:
 "با رئیس فعلی نمی تونیم آئوگیری رو نابود کنیم" شاید نشانه هایی از رابطه CCG با غول ها باشد.
-و دوباره این غول ناشناس که در صحنه آخر بر صفحه نقش میبنده؛آیا اون واقعا "آمون" ه و چه نقشی در بازگرداندن حافظه کانکی دارد؟!
در پایان قصد دارم رتبه بندی در سی سی جی رو که در قسمت قبل اومده بود یادآوری کنم چون وقتی داشتم درباره رتبه ماتسوری میگشتم یه کم سردرگم شدم.
رتبه بندی افراد در CCG عبارتند از:
بازرس رده ویژه مثل آریما و سوزویا
معاون محقق ویژه مثل آکیرا و هایرو ایهه
بازرس رده ارشد مثل هایسه
بازرس رده اول مثل تورو و اوریه
بازرس رده دوم مثل سایکو و شیرازو
بازرس رده سوم

پاسخ
مروری بر اتفاقات:
⭕️ اول در مورد کانائه؛ عنوان اینه :
"کانائه به خاطر اربابش وارد عمل شده است. همه چیز را رها کرده و به کسی برخورده است که هرگز نباید بر می خورد... نام او ..."
اینکه چرا "اتو" ، "کانائه" را انتخاب کرد شاید به خاطر حس تنهایی اش بود. کانائه تنها بازمانده خاندان "زروالد" بود و پس از قتل عام کل خاندانش در آلمان در راه فرار به ژاپن برادرانش را هم از دست داده بود.
بلایی که اتو سر کانائه می آورد، جملاتی که بیان می کند و اینکه هدفش چیه شاید ربطی به گذشته و رابطه اش با پدرش داشته باشد.
⭕️ گذشته شیرازو
شیرازو پس از احساس ضعفی که در استفاده از کوینکه فندق شکن میکند خاطراتی را به یاد می آورد؛ جملاتی آشنا، این بار از زبان خواهرش:
- می خوام... زیبا باشم....
- پول.. پول نیاز دارم
و جمله ای در ارتباط با احساسات فاخته ها :
به اینکه محقق غول هستی ارتباطی نداره ؛ اسم چیزی که داریم می گیریم... جونه ...
✅ دو نکته:
- بیماری هارو(خواهر شیرازو)؛ ROS (ترشح بیش از حد سلول های آر-سی) می باشد که به علت عوامل ناشناخته در ۱ نفر از هر ۱-۳ میلیون نفر بروز می کند.
- بازرس فوراتو در گذشته هم کلاسی آریما بوده که در قسمت ویژه "Tokyo ghoul jack" به این موضوع پرداخته شده.
⭕️ احساس محقق یویی کوری( بازرس ویژه) در مورد هایسه
در قسمت قبلی یویی پس از رد درخواست هایسه صحنه ای از گذشته را به خاطر می آورد
"اون خطرناکه.... ساساکی ... یه غوله"
در اون صحنه ساساکی کنترلش رو از دست داده و آریما به تنهایی او را کنترل می کند؛ شاید این احساس یویی ربطی به آریما و احساس زیردستانش نسبت به او داشته باشد.
 عقده تشویق شدن و توجه از طرف آریما"
 این کاراکتر مرموز که در انیمه به او و گذشته اش پرداخته نشده است؛ به نظر من قوی ترین بازرس "سی سی جی" است ولی چشمان سرد و ناامیدش عاقبت خوبی را برای او رقم نمی زند!!!
⭕️ دکتر کانو
مبتکر ایده غول های تک چشم
⭕️ احساس "شو" در مواجهه با هایسه
"چرا "شو" میگوید: دیگه خودمم نمی دونم چی باید بهت بگم"
(عکس های مانگا این دو موضوع رو می زارم تو بخش عکس های انیمه)
✅ چند نکته:
- "الیزا" است که پس از حمله به "کیجیما" زیر شکنجه اطلاعات خانواده سوکیاما را لو میدهد.
- بالاخره این روباه پیر خودش رو نشون میده "واشو سون یوشی" رئیس اصلی ccg و بزرگ خاندان واشو نمیدونم؛ چرا، ولی من خیلی ازش بدم میاد.
⭕️ هایسه ، آمون کوتارو ، احساس گناه ، شک و دودلی و شخصیت "مادر"وار
بدون شک سکانس کتابخانه و درگیری لفظی هایسه با آکیرا نقش مهمی در بازگشت کانکی دارد.
 این حس گناه که او آمون را کشته و برخوردی که آکیرا با او می کند باعث فوران احساسات هایسه می‌شود و او را بیشتر به دنبال کردن کانکی در افکارش ترغیب می کند.
بخشی از گفت و گوی آکیرا با یوشیتوکی واشو:
-این پسر باهوشه حافظه خوبی داره
-...کمبود جرات داره... و مهمتر از همه ؛ برای شخصیتی "مادر"وار اشتیاق داره
- و بعد نتیجه گرفتیم بازرس مونثی برجسته..
⭕️ فشار مسئولیت جان افراد
"تعجبی نداره که نتونستم جلوش رو بگیرم"
همه برای نجات او قربانی خواهند شد...
"ماتسومائه"؛ خاطراتی که زنده میشوند...

قسمت بعد: حمله برای ریشه کنی سوکیاما

پاسخ
واااااااااای
لعنت بهت ایشیدا سویی
دیگه نمی تونم تحمل کنم
آخه چطوری ممکنه یه مانگا آنقدر خوب باشه!!!
خووووب از کجا شروع کنم؟؟؟؟؟
( احتمال میدم که این مطالب در همین دو قسمت بعدی بیان بشه چون همین طور که میدونید بعد از این دو قسمت انیمه به استراحتی ۲ ماهه می‌رود پس احتمالا مبارزه در برج" کسوف ماه" که خیلی هم گسترده و پر از جزئیاته و تقریبا ۱۰ چپتر را به خودش اختصاص داده باید در همین ۲ قسمت بیان شود)
⭕️ در ملاقاتی که کانکی با گوزن داشته مدیر کافه از او می خواهد که دخترش یعنی "اتو"(نویسنده: تاکاتسکی سن ، جغد تک چشم) را نجات دهد.
⭕️  "کانائه" و "نورو" احتمالا به این دلیل قدرت بازسازی بالایی پیدا کردند که "اتو" بخشی از بدن خودش رو در اونها قرار داده.

kaneki rises
⭕️ از اونجا که رنگ موهای هایسه در حین مبارزاتش در پشت بام برج کاملا سیاه می‌شود و همچنین او خاطراتی در مورد مادرش را به یاد می آورد تقریبا می شه گفت کانکی از درون هایسه برخاسته.
⭕️ هایسه بعد از مبارزه با جغد تک چشم سوکیاما شو را از برج به پرتاب می کند و کانائه هم برای نجات او شیرجه میزند و با هم به زمین می خورند.
⭕️ آخرین خواسته شیرازو قبل از مرگ دیدن هایسه بود و وقتی اوریه این مطلب را به هایسه می گوید این مکالمه رد و بدل می‌شود:
- دلش می خواست تو رو ببینه ... فقط ... اگر ... زودتر برگشته بودی....؟!
-...حالا دیگه تقصیر منه ؟ کی بود که داشت کنارش می جنگید؛ اوریه؟ در این دنیا تمام شکست ها ناشی از کمبود تواناییه... اگر می خوای کسی رو لعنت کنی، ضعف خودت رو لعنت کن.
⭕️ بازرس سطح اول هایسه ساساکی به تنهایی جغد تک چشم را فراری داد و چندی بعد به علت دستاورد هایش خارج از زمان معمول ارتقای درجه یافت.
او دستیار ویژه شد.
.... به علاوه به خواست خودش از مقام مربی جوخه کینکه ها کنار گذاشته شد.
بازرس رتبه یک اوریه به عنوان جایگزین گینشی شیرازو -که حین نبرد پس از شکست دادن "نورو" کشته شد- مسئولیت رهبری جوخه کینکه ها را بر عهده گرفت.
⭕️ فکر کنم سیزن چهارم که سهله؛ این طور که استاد ایشیدا دست به قلم شده این انیمه سری دراز دارد.....
متن خبر: توکیو غول بازگشت و اعلام خبری بزرگ در هفته آینده در شماره بعدی مجله یانگ جامپ
⁉️ احتمالاتی که میتوانیم درمورد این خبر بدهیم:
✅ پایان مانگا
✅ شروع فصل دیگری از مانگا چون سرنوشت خیلی از کرکتر ها در هاله ای از ابهام است ، چگونگی به وجود آمدن غول ها، آزمایشاتی که دکتر کانو انجام داده و نتیجه آنها، ظهور مجدد کارکتر های به اصطلاح "مرده" و اهداف اصلی آنها و خیلی احتمالات دیگری که می شود داد.

پاسخ
Aogiri Vs. CCG

رتبه بندی در درخت آئوگیری(Aogiri Tree)
[عکس: 2ycf_tokyo-ghoul-re_60_12_13.png]
تاتارا(ss~)
جغد(ss+ )
خرگوش(ss )
اتو(s - قدرت واقعی در هاله ای از ابهام)
میزای سه تیغ(s )
ناکی(s )
شیکورائه(A~)
شوسه(A+)
هوگورو(A+)
هاکاتوری(A+)
تورسو(A)

رتبه بندی در CCG
[عکس: qqbc_tokyo-ghoul-re_60_08_09.png]
سونه یوشی واشو (رئیس خاندان)
یوشیتوکی واشو (رئیس کل)
ایتسوکی ماروده(رئیس بخش)
کیوکو آئورا(مدیر بخش)
شینمه هایساکی(رئیس زندان)
موگان تاکانامارو(رئیس دفتر نمایندگی)
کوسکه هوجی(رئیس دفتر نمایندگی)
آریما کیشو(رهبر جوخه S3 )
ماتسوری واشو(رهبر جوخه S2 - به شدت جاه طلب)
کوری یویی(رهبر جوخه S1 )
جوزو سوزویا(رئیس یکی از جوخه های S2 )
هایسه ساساکی(دبیر جوخه S3 )

پاسخ