• به انجمن انیمه پلنت خوش اومدین!
  • به انجمن انیمه پلنت خوش اومدین!
  • به انجمن انیمه پلنت خوش اومدین!
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت


  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع: بیوگرافی هیدان
#1
Akatsuki 
نام :هیدان

دهکده :دهکده مخفی آب داغ

رنگ چشم : بنفش

لقب : نامیرا

رتبه نینجایی : سطح s

تیم : آکاتسوکی

همکار : کاکوزو

سرگذشت:
هیدان متعلق به یوکاگوره بود. دهکده ای که در آن جنگ به فراموشی سپرده شده بود. بعد از اتمام جنگ و بازگشت شرایط دهکده ها به حالت اول، دهکده هایی که دارای منابع طبیعی و همینطور جاذبه های گردش گری بودند مانند یوگاکوره توانستند جایگاه خوبی در دوران جدید به دست بیاورند. هیدان به عنوان شینوبی که همیشه دنبال جنگ و دعوا بود چنین آرامشی را نمی توانست تحمل کند و برای همین خشمش را سر دهکده خودش خالی کرد. طبیعی بود که چنین کسی به راحتی جلب مذهب تازه تاسیس شده جاشین می شود. مذهبی که در آن کشتار یک فریضه دینی محسوب می شود. این مذهبی بود که کاملاً با عقاید شخصی هیدان جور در میامد. بعد در آکاتسوکی عضو می شود و با کاکوزو هم تیمی می شود.

شخصیت :
هیدان یکی از بد دهان ترین و غیر محترم ترین افراد حاضر می باشد. او مکرراً قسم می خورد و مدام به حریفان و هم تیمی هایش توهین می کند و فحش می دهد. او به ندرت از عناوین افتخار‌ آمیز استفاده می کند و اگر هم استفاده کند به صورت طعنه می باشد. هیدان تنها عضو آکاتسوکی است که به ناگاتو، رهبر گروه، احترام نمی گذارد و در مقابل بقیه از فرمان او سرپیچی می کند. مثلاً وقتی که پین به او فرمان عقب نشینی داد او اظهار کرد که از رهبرش با یک نفرین پذیرایی می کند. تنها احترامی که او می گذارد احترام به خدایش است و او حتی مراغب است که از نامش به عنوان توهین استفاده کند. او به صورت واضح هم تیمی اش کاکوزو را به خاطر عشق به پول و روش مبارزه و... تحقیر می کند.

به رغم اینکه آن ها در مبارزه بی نقص کار می کنند، هیدان همیشه در حالت کشتن به سر می برد. اگرچه همه اعضای آکاتسوکی قاتلان بی رحم به شمار می روند اما هیدان به عنوان یک روانی واقعی معرفی شده است که علائم بارزی از سادوماسوخیسم  را دارد. او هیچ گونه محدودیتی در مورد اینکه چه کسی را می کشد ندارد و با توجه به کشتار فجیع او، هیدان بیشترین لذت را وقتی می برد که مرگ برای حریف را به دردناک ترین حالت تبدیل کند. به خاطر الزامات جادویی طلسم او، او زخم ها و دردهایی را به خود تحمیل می کند و این زخم ها و دردها به حریفش که طلسم شده نیز انتقال پیدا می کند و با او شریک می شود. به علت عشق و نگرش آزار دهنده اش نسبت به مرگ، هیدان تمایل زیادی به مرگ و مردن دارد و همیشه سعی می کند که خود را بکشد اما نمی تواند زیرا او نا‌میرا است. به هر حال این توانایی باعث نخوت او شده است به طوری که تلاشی برای نجات جان و خون خود نمی کند. همچنین او برای اینکه مبارزه ای در کار نباشد احساسی ندارد و زیاد مستعد نیست. به رغم دشمنی اش با هم تیمی اش، وقتی که کاکوزو با استفاده از رشته هایش اعضای بدن هیدان را وصل می کند، هیدان با اکراه سپاس گذاری می کند.

قدرت ها:
هیدان در آکاتسوکی قوی ترین نینجای فراریاست که توانایی نمردن را دارد. در جنگش همراه کاکوزو با چینچوریکی دو دم،حتی پس از اینکه یوگیتو به دو دم هم تبدیل شد، هیدان و کاکوزو توانستند او را شکست بدهند.

ابدیت

اولین توانایی هیدان نا‌میرا بودن اوست و اینکه چگونه این توانایی را کسب کرده است در هاله ای از ابهام است و این باعث نخوت او شده است. ابدیت به او این اجازه را می دهد که از جراحات مهلک جان سالم به در ببرد. اعضای قطع شده او این توانایی را دارند که بعد از قطع شدن صحبت بکنند اما به رغم این ها سر او نیاز دارد که به بدن متصل باشد که آن را کنترل کند. کاکوزو این کمک را به او می کند که با استفاده از رشته هایش اعضای بدن او را به هم متصل کند و به زخم ها این فرصت را بدهد که بهبود یابند. ناتوانی هیدان برای مردن تنها دلیلی است که او با کاکوزو هم تیمی شده است. زیرا تا وقتی که کاکوزو نمی تواند هیدان را بکشد نیازی نیست که برای کاکوزو هم تیمی جدید پیدا کنند. زیرا کاکوزو همه هم تیمی های سابقش را کشته است؛ اگرچه آن ها از کار کردن با هم متنفر هستند اما توانایی‌هایشان آن ها را به ایده آل ترین تیم تبدیل کرده است.

قدرت های فیزیکی

در نبرد، هیدان از یک داس سه تیغه ای که زرشکی رنگ است استفاده می کند. این سلاح توسط یک حلقه که در زیر لباسش است کنترل می شود. اگرچه هیدان در استفاده از سلاح مزبور بسیار مهارت دارد اما استفاده از آن باعث کاهش مقداری از سرعتش می شود. استفاده از این سلاح به این معنی نیست که قدرتش در حمله را افزایش می دهد بلکه به این معنی است که می تواند شانس او را برای کشیدن خون بیشتر کند.

مذهب جاشین و نفرین
در طی نبرد هیدان سعی می کند که مقداری از خون حریف را بدست بیاورد تا بتواند که سمبلش را روی آن قرار بدهد. بدین وسیله او می تواند که حریفش را به خود متصل کند. یکبار که این اتصال برقرار شد هیدان تبدیل به یک جادوگر ظالم می شود با چهره سیاه و استخوان بندی سفید. در این حالت او تبدیل به یک عروسک جادویی برای حریف می شود. در این حالت هر آسیبی که هیدان روی خود می زند روی حریف نیز وارد می شود. هیدان از این به عنوان نفرین اشاره می کند. او در این حال با قربانیانش بازی می کند و با زدن زخم های غیر مهلک باعث درد و شکنجه آن ها می شود. وقتی که بازی او با حریفانش تمام شد او با نیزه های جمع شدنی با سوراخ کردن قلبش حریفانش را می کشد. به رغم تاثیر زیاد این تکنیک، استفاده از آن هیدان را به یکی از کند‌ترین افراد مبدل کرده است. زیرا اگر حریف بداند که باید بدنبال چه باشد، در این دام اسیر نمی شود. این اتصال فقط وقتی از بین می رود که هیدان از سمبل جدا شود اما در آن تغییرشکل باقی می ماند به همین دلیل به راحتی دوباره می تواند این اتصال برقرار بشود
[عکس: konan_by_fireeaglespirit_d5naqvq.png]
 
پاسخ
  


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Uchiha قبیله ها : اوچیها Night Wing 0 164 ۱۴-۰۲-۱۳۹۷, ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Night Wing
Konoha هوکاگه ها : هاشیراما سنجو Night Wing 0 217 ۱۱-۰۲-۱۳۹۷, ۰۳:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Night Wing
Uchiha بیوگرافی شیسویی اوچیها Night Wing 3 373 ۱۱-۰۲-۱۳۹۷, ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: itachi
Akatsuki بیوگرافی ساسوری Night Wing 0 187 ۰۸-۰۲-۱۳۹۷, ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Night Wing
Konoha بیوگرافی ساکورا هارونو Night Wing 0 183 ۰۸-۰۲-۱۳۹۷, ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Night Wingکاربران در حال مشاهده موضوع: 1 مهمان

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.