• به انجمن انیمه پلنت خوش اومدین!
  • به انجمن انیمه پلنت خوش اومدین!
  • به انجمن انیمه پلنت خوش اومدین!
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت


  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع: قبیله ها : اوچیها
#1
Uchiha 
قبیله اوچیها  جز پایه گذاران کونوها بود. اينطور كه گفته شده این قبیله مانند قبیله هیوگا كه بیاكوگان را دارند آنان نیز قدرت چاكرای زیاد و ارتباطی با پسر دانای شش طریقت كه چشم پدرش را دارد و قدرت و چاكرای قوی ای دارند. به دلیل اینكه این قبیله شارینگان دارد یا همان چشم چرخشی. آنان توانایی شناخت حمله ی دشمن و دیدن سریع آنان و نشان دادن عكس العمل سریع را داشتند. این موضوع باعث شد تا انان اداره پلیس کونوها را در دست داشته باشند که آرم قبیله اوچیها نیز در آرم پلیس کونوها قرار داشت.

بعضی از افراد خاندان اوچیها اين قدرت را داشتند که شارینگان خود را قوی تر کنند و بتوانند از تکنيک های چشمی استفاده کنند و در مقابل گنجوتسو مقابله کنند و حتی  می توانند تکنيک ها را کپی نیز کنند.تمامي خاندان اوچيها عنصر آتش را دارند و بيشتر تكنيك هاشون هم از عنصر آتش هستش.قبيله توسط اوچيها مادارا و اوچيها ايزونا(برادرش) پايه گذاري شد.در ميدان جنگ قبيله ي اوچيها با قبيله ي سنجو وارد جنگ شدند و بعد از جنگ هاي بيشماري با يكديگر صلح كردند و كونوهاگوكورو (كونوها) رو ساختند.وقتي كه مادارا احساس كرد كه قبيله توسط سنجو تحت كنترل است با هوكاگه ي اول هاشيراما سنجو جنگيد و در آخر در دره ي آخر توسط هاشيراما سنجو هوكاگه ي اول كشته شد.بعدش مادارا نجات پيدا كرد و مخفي شد و بعد ها خود قبيله توسط اوچيها ايتاچي قتل عام شد و تنها بازمانده ي آن اوچيها ساسكه برادر ایتاچی بود.
اوچیها از نسل ایندرا اوتسوتسوکی، فرزند بزرگ هاگورومو اوتسوتسوکی است. اوچیها به واسطه ایندرا چشم‌های هاگورومو را به ارث برده است. اصطلاحی با عنوان «نفرین نفرت» به اوچیها نسبت داده می‌شود که اولین بار توسط ایندرا نمایان شد. این اصطلاح اشاره به قدرت ناشی از احساسات دارد که می‌تواند مرتبط به عشق، دوست یا اعضای خانواده باشد و در صورتی که این عشق از دست برود، نفرت جای آن را می‌گیرد. از دست دادن عشق یا صرفا تهدید شدن آن با شارینگان اوچیها بیدار می‌کند و همین موضوع شارینگان را مشهور و بدنام کرده است.
در دوران جنگ ایالت‌ها، اوچیها و سنجو به عنوان قوی‌ترین قبیله‌های شینوبی ظهور کردند. زمانی که یکی از کشورهای نوظهور، قبیله اوچیها را برای جنگ استخدام می‌کرد طرف مقابل جنگ هم قبیله سنجو را به استخدام درمی‌آورد. در میان جنگی که بین دو قبیله وجود داشت دو بچه با نام‌های مادارا اوچیها و هاشیراما سنجو با یکدیگر دوست می‌شوند، به علت وجود جنگ هر دوی آن‌ها برادران جوان‌تر خود را از دست داده بودند و رویایشان این بود که زمانی بچه‌ها در جنگ‌ها شرکت نداشته باشند. آن‌ها با توجه به سنی که داشتند کار از دستشان برنمی‌آید و این موضوع باعث شد تا مادارا از رویاهایشان دست بکشد.

اعضا:
ساکورا هارونو
بارو اوچیها (تنها در انیمه)
فوگاکو اوچیها
هازوکی اوچیها (تنها در رمان)
هیکاکو اوچیها
اینابی اوچیها
ایتاچی اوچیها
ایزومی اوچیها (تنها در انیمه)
ایزونا اوچیها
کاگامی اوچیها
کاگن اوچیها (تنها در رمان)
مادارا اوچیها
میکوتو اوچیها
ناکا اوچیها (تنها در انیمه)
نااُوری اوچیها (تنها در انیمه)
اوبیتو اوچیها
مادربزرگ اوبیتو (تنها در انیمه)
رای اوچیها (تنها در انیمه)
سارادا اوچیها
ساسوکه اوچیها
ستسونا اوچیها
شیسوی اوچیها
تایکو اوچیها (تنها در انیمه)
تاجیما اوچیها
تکا اوچیها
تیاکی اوچیها
اوروچی اوچیها
یاکومی اوچیها
یاشیرو اوچیها
[عکس: konan_by_fireeaglespirit_d5naqvq.png]
 
پاسخ
  


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Akatsuki بیوگرافی هیدان Night Wing 0 165 ۱۶-۰۲-۱۳۹۷, ۱۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Night Wing
Konoha هوکاگه ها : هاشیراما سنجو Night Wing 0 242 ۱۱-۰۲-۱۳۹۷, ۰۳:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Night Wing
Uchiha بیوگرافی شیسویی اوچیها Night Wing 3 416 ۱۱-۰۲-۱۳۹۷, ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: itachi
Akatsuki بیوگرافی ساسوری Night Wing 0 207 ۰۸-۰۲-۱۳۹۷, ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Night Wing
Konoha بیوگرافی ساکورا هارونو Night Wing 0 200 ۰۸-۰۲-۱۳۹۷, ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Night Wingکاربران در حال مشاهده موضوع: 1 مهمان

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.