• به انجمن انیمه پلنت خوش اومدین!
  • به انجمن انیمه پلنت خوش اومدین!
  • به انجمن انیمه پلنت خوش اومدین!
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت


  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع: [خطر اسپویل] بیوگرافی ناروتو اوزوماکی
#1
Naruto 
نام کامل : ناروتو اوزوماکی

سن : سری اول: ۱۲–۱۳، سری دوم: ۱۵–۱۶

دهکده : دهکده مخفی برگ

قبیله : اوزوماکی


رنگ چشم : آبی

رده نینجایی : هوکاگه

تیم : تیم 7


تکنیک های اصلی :
تکنیک تکثیر سایه ها (کاگه بونشین)
نه دم (کوراما)
دانای شش طریقت
راسنگان

لقب : نه دم

خانواده : میناتو نامیکازه (پدر)   کوشینا اوزوماکی (مادر)   جیرایا (پدر خوانده)
هیماواری اوزوماکی(دختر)   هیناتا هیوگا(همسر)  بوروتو اوزوماکی (پسر)

[عکس: 210?cb=20130113202701&path-prefix=fa]
ناروتو سری اول انیمهبیوگرافی :
هنگام به دنیا آمدن ناروتو، روباه ۹دمه به کونوهاگاکوره (دهکده‌ای که ناروتو در آن به دنیا آمده) حمله می‌کند. چهارمین هوکاگه (رئیس دهکده) با استفاده از یک طلسم و قربانی‌کردن خود موفق می‌شود کیوبی را داخل بدن  ناروتوی تازه به‌دنیا آمده زندانی کند.

در قسمتهایی از سری دوم این مجموعه به نام ناروتو شیپودن (بازگشت ناروتو) معلوم می‌شود که ناروتو پسر هوکاگه چهارم است و در واقع پدرش روح کیوبی (روباه نه دم) را در داخل بدن پسرش مهر و زندانی کرده است. ناروتو به تنهایی بزرگ می‌شود، او پسری پر شر و شور است و کار مورد علاقه او ایجاد مشکل برای دیگران است و تنها دوستی که دارد استاد ایروکا اومینو در آکادمی است. پس از مدتی از آکادمی نینجاها فارغ‌التحصیل می‌شود و به همراه ساسکه اوچیها و ساکورا هارونو و به رهبری کاکاشی هاتاکه (که در واقع شاگرد هوکاگه چهارم پدر ناروتو بوده است و در ۹ سالگی چونین و در ۱۲ سالگی جونین (بالاترین رتبه در بین نینجاها قبل از هوکاگه و سنین است) شده و بهترین شاگرد زمان خود بوده است که بیش از ۱۰۰۰ نوع تکنیک را با استفاده از شارینگان خود کپی کرده است تیمی را تشکیل می‌دهند. ناروتو ساسکه را رقیب خود در آکادمی نینجاها می‌داند و به او بخاطر این که تمامی تمامی دختران آکادمی او را دوست و به او علاقه دارند حسادت میکن (البته ناروتو با پایین‌ترین نمرات در آکادمی فارغ‌التحصیل شد و ساسکه با بالاترین) آنها پس از تمرین‌های بسیار توسط هوکاگه سوم برای انجام مأموریتی با درجه C (یکی مانده به آخرین نوع مأموریت از نظر سختی) فرستاده می‌شوند. گروه در طی مأموریت با نینجایی شیطانی به نام زابوزا موموچی مبارزه می‌کند که در طی مبارزه کیوبی که اسیر ناروتو است برای اولین بار خود را نشان می‌دهد؛ و پس از این ماجرا ماجرای اصلی با مسابقات انتخاب چونین آغاز می‌شود. در کونوها  ناروتو و ساکورا به سه نفر از نینجاهای دهکدهٔ شن برمی‌خورند و این اولین دیدادر آنها با گارا و دو نفر دیگهٔ همراه او کانکورو و تماری هستند و معلوم می‌شود آنها برای شرکت در آزمون چونین (آزمونی که در صورت موفقیت نینجاها از پایین‌ترین سطح یعنی گنین به سطح بعدی که چونین می‌باشد ارتقا پیدا می‌کنند) به دهکدهٔ کونوها امده‌اند… در سری دوم ناروتو پس از ۳سال تمرین با استادش جیرایا به کونوها بازمی‌گردد؛

[عکس: 300?cb=20170621101149]
ناروتو سری دوم

ولی پس از چند روز به او خبر می‌رسد که آکاتسوکی گارا را دزدیده و ناروتو به همراه ساکورا و کاکاشی به دنبال گارا می‌روند. در آخر او موفق می‌شود گارا را نجات دهد. چند ماه پس از این ماجرا استاد ناروتو جیرایا برای کشف هویت رئیس آکاتسوکی به دهکده باران می‌رود و متوجه می‌شود او شاگرد سابق خودش ناگاتو است. در جنگی که درمی‌گیرد جیرایا کشته می‌شود و ناگاتو پس از آن به کونوها حمله می‌کند ولی ناروتو او را شکست می‌دهد. در آخر ناگاتو پشیمان می‌شود و همهٔ کسانی را که کشته بود زنده می‌کند غیر از جیرایا. چند ماه بعد جنگ جهانی چهارم نینجاها درمی‌گیرد و در این جنگ ناروتو می‌فهمد مرد ماسک داری که با او مبارزه می‌کرد اوبیتو هم تیمی سابق استادش کاکاشی است. در این جنگ ساسکه که کونوها را ترک کرده بود به کمک ناروتو می‌آید و باهم با اوچیها مادارا که زنده شده بود می‌جنگند اما زتسو دستیار مادارا به او خیانت کرده و بعد از از بین رفتن مادارا دودی صحنه نبرد را فرا گرفت و بعد از از بین رفتن دود همه یک نفر را دیدند و او کسی نبود جز کاگویا مادر دانای شش طریقت. در جنگ با کاگویا اوبیتو که از کارهایش پشیمان بود به ناروتو و ساسکه کمک کرد و در این راه کشته شد ولی قبل از مرگ قدرتش را به کاکاشی داد و ناروتو به همراه ساسکه و ساکورا و استادشان کاکاشی کاگویا را شکست دادند؛ ولی بعد از جنگ ساسکه به آن‌ها می‌گوید که می‌خواهد به روش خودش صلح را برای دنیای شینوبی به همراه بیاورد و باید در این این راه پنج کاگه و ناروتو را بکشد و همچنین بیجوها را نابود کند تا دیگر از آن‌ها سوءاستفاده نشود؛ ولی طی جنگ با ناروتو در درهٔ پایانی ساسکه به اشتباهاتش می‌برد و غرور خود را می‌شکند و به شکست اعتراف می‌کند. طی جنگ ناروتو و ساسکه یک دستشان را از دست می‌دهند و همه را از موگن تسوکیومی   نجات می‌دهند. بعد از جنگ ساسکه می‌گوید که می‌خواهد دنیای شینوبی را با چشمان خودش ببیند و برای همین به سفر می‌رود. کاکاشی هم هوکاگه ششم می‌شود. در قسمت آخر این افراد با هم ازدواج می‌کنند:ناروتو با هیناتا، ساسکه با ساکورا، اینو و سای، چوجی و کاروی، شیکامارو و تماری. نام بچه هایشان نیز به ترتیب:هیماواری وبوروتو، سارادا، اینوجین، چئو چئو، شیکادای. شینو هم معلم آکادمی نینجاها می‌شود. کاکاشی از سمت هوکاگه استعفا می‌دهد و ناروتو جای او را به عنوان هوکاگه هفتم می‌گیرد. همچنین کونوهامارو استاد بوروتو پسر ناروتو می‌شود. 

[عکس: 300?cb=20180117103539]
ناروتو سری سوم
[عکس: konan_by_fireeaglespirit_d5naqvq.png]
 
پاسخ
  


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Akatsuki بیوگرافی هیدان Night Wing 0 145 ۱۶-۰۲-۱۳۹۷, ۱۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Night Wing
Uchiha قبیله ها : اوچیها Night Wing 0 163 ۱۴-۰۲-۱۳۹۷, ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Night Wing
Konoha هوکاگه ها : هاشیراما سنجو Night Wing 0 208 ۱۱-۰۲-۱۳۹۷, ۰۳:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Night Wing
Uchiha بیوگرافی شیسویی اوچیها Night Wing 3 364 ۱۱-۰۲-۱۳۹۷, ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: itachi
Akatsuki بیوگرافی ساسوری Night Wing 0 185 ۰۸-۰۲-۱۳۹۷, ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Night Wingکاربران در حال مشاهده موضوع: 1 مهمان

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.