• به انجمن انیمه پلنت خوش اومدین!
  • به انجمن انیمه پلنت خوش اومدین!
  • به انجمن انیمه پلنت خوش اومدین!
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت


  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع: [خطر اسپویل] آکاتسوکی
#1
Akatsuki 
آکاتسوکی گروهی از نینجاها هستند که از دهکده‌های خود فرار کردند و با هم گروهی را تشکیل دهده اند. این گروه ۱۰ عضو اصلی داردکه به دلیل‌های مختلف یا عده ای از آنها از این گروه رفته اند یا کشته شده اند. هدف اصلی آكاتسوكی تسلط بر دنیاست كه با استفاده از نیروی هیولاهای دم دار می‌خواهند به آن دست پیدا كنند. نه هیولای دم دار (بیجو) وجود دارد كه براساس تعداد دمشان مشخص می‌شوند. وقتي آكاتسوكی يكي از جینچوریکی‌ها را گرفت توسط يک تكنيیک مخصوص هيولا را از بدن آن شخص خارج می‌كند و به درون يك مجسمه كه دارای نه چشم است می‌فرستد. به ازاء هر هيولا يك چشم كاملا باز می‌شود. اکنون آكاتسوكی موفق شده هفت هیولای دم دار را به دست آورد. برای استخراج هيولا اعضای آكاتسوكی روي انگشتان مجسمه قرار می‌گیرند. البته نيازي نيست خودشان حضور پيدا كنند بلكه با استفاده از تكنيکی، فقط چاكرای خودشان را آنجا می‌برند. جوتسویی كه از آن برای استخراج هيولا استفاده می‌شود جوتسوی اژدهای خیالی اسیر كننده است
این گروه در ابتدای شکل‌گیری به دنبال ایجاد صلح از طریق مذاکره و دفاع از مردم بود. با مرگ یاهیکو، اوبیتو اوچیها با فریب ناگاتو رهبری گروه را پنهانی به دست گرفت و با گردآوری نینجاهای قوی فراری از دهکده‌های مختلف آکاتسوکی را به گروهی مزدور تبدیل کرد که در قبال هزینه‌ای کم هر ماموریتی را انجام می‌دادند.


اعضا

یاهیکو(مرده):رهبر  آکاتسوکی بود که با خیانت دانزو کشته شد اوشخصی مهربان و شوخ طبع داشت با مرگ او آکاتسوکی به کلی تغییر کرد

ناگاتو (جداشده-مرده): وی که تحت کنترل اوبیتو اوچیها سرپرست این گروه شد، ۵ تن دیگر را برای فن شش مسیر پین (Six Paths of Pain) در کنار بدن یاهیکو، دوست بچگی خود جمع‌آوری کرد. او نام تن‌های خود را Pain (درد) نهاده است. وی بعدها با فدا کردن جان خود افرادی را که در حمله به دهکدۀ کونوها کشته بود، دوباره زنده کرد و جان خود را از دست داد.

کونان(جداشده-مرده): یکی از عضوهای اصلی و تنها نینجای زن در آکاتسوکی می‌باشد. او از دوستان نزدیک ناگاتو و در کنار یاهیکو تیم ۳ یتیم آمه (Ame Orphans) را تشکیل می‌دادند. بعد از کشته شدن ناگاتو آکاتسوکی را ترک کرد. عنصر وی کاغذ است و بیشتر فن‌های خود را با کاغذ اعمال می‌کند.او به خاطر خیانت به آکاتسوکی و امتناع از دادن چشم رینگان به اوبیتو، در مبارزه‌ای با وی کشته می‌شود.


هیدان(مرده): بددهن‌ترین شخص و پیرو مذهب جاشین که تمام وقت خود را صرف قربانی کردن افراد به خدای جاشین می‌کند و طی آزمایش‌هایی جاودانه شده و هیچگاه نمی‌میرد. او بعد از کشتن آسوما ساروتوبی بعدها در جنگ با شیکامارو منفجر شده و در زمین دفن می‌شود. او دارای اسلحه‌ای سه‌لبه مانند تبر می‌باشد. او با استفاده از این سلاح حرکت حریفش را به خودش برمی‌گرداند

همکار کاکوزو : او فردی بدون نام و از دهکده ای نا مشخصی بود کاکوزو اعتقاد داشت که او بسیار ضعیف است و توسط خود کاکوزو کشته شد و قلب او را گرفت

کاکوزو(مرده): وی هم‌تیمی هیدان بوده و خود نیز جاودانه و عاشق پول است. او نیز در جنگ با کاکاشی و ناروتو کشته می‌شود. وی دارای چند عروسک می‌باشد که این عروسک‌ها هم اسلحه و هم قلب‌های وی هستند


ایتاچی اوچیها(مرده): در آکاتسوکی او و اوبیتو تنها افرادی هستند که دارای چشم شارینگان می‌باشند. او پس از کمک گرفتن از اوبیتو در قتل عام قبیلۀ خودش به عضویت آکاتسوکی درآمد. ایتاچی به خاطر ذات صلح‌دوستش در مبارزه‌های خود اغلب از فن توهمی (Genjutsu) استفاده می‌کند تا مبارزه‌ها را در کمترین زمان به پایان برساند و در آکاتسوکی سعی می‌کند به صورت پنهانی از کونوهاگاکوره محافظت کند و از حمله به کونوها و گرفتن ناروتو طفره می‌رود. وی نیز بعدها در جنگی که برنامه‌ریزی کرده بود با برادرش ساسوکه اوچیها کشته می‌شود.

کسامه هوشیگاکی(مرده): یکی از نینجاهای سابق روستای کیریگاکوره و یار دوم ایتاچی اوچیها در آکاتسوکی است. او یکی از ۷ شینوبی شمشیرزن می‌باشد که دارای شمشیری به نام سامه‌هادا (Samehada "پوست کوسه") بود که چاکرای حریف را به خود جذب می‌کند. او در مبارزه با گای و چند نینجای دیگر از کونوها بیهوش می‌شود و قبل از این که بتوانند اطلاعات مغز اورا شناسایی کنند زبان خود را گاز می‌گیرد و در زندان آبی که ایجاد کرده خود را به خورد کوسه‌هایش می‌دهد.


اوبیتو اوچیها (مرده): رهبر اصلی آکاتسوکی که پس از کمک به پین برای جلوگیری از جنگ‌های داخلی دهکدۀ آمه‌گاکوره در ازای همکاری وی، به پین دستور جمع‌آوری ۸ عضو دیگر برای آکاتسوکی را داد. وی بعد از مرگ مادارا با زدن ماسک خودش را مادارا معرفی کرد. در ابتدا او به عنوان یار دیدارا با نام "توبی" عضو آکاتسوکی و جایگزین ساسوری شد و خود را شخصی الکی‌خوش و پخمه نشان داد. اما بعد از اینکه دیدارا نیز در جنگ با ساسوکه کشته شد خود را رسما مادارا اوچیها معرفی کرد و پس از مرگ پین رهبری آکاتسوکی را بر عهده گرفت. پیش از آغاز جنگ چهارم شینوبی کابوتو یاکوشی با نشان دادن جسد اصلی مادارا او را تهدید و وادار به همکاری کرد. بعدها معلوم شد که او اوبیتو دوست کاکاشی بود که با کمک مادارا نجات پیدا کرده بود.

ساسوری (مرده): او نیز در جنگ با ساکورا و مادربزرگ خودش چیو (Chiyo) کشته می‌شود. او عروسک ساز ماهری بوده و رئیس سوم دهکدۀ سوناگاکوره را نیز پس از شکست به عروسک تبدیل کرده است. ساسوری ۳۵ سال دارد ولی بدنی که هم اکنون در آن است، در ۲۰ سالگی ساخته است به همین علت ظاهر وی جوان است و نیازی به خوردن غذا ندارد. ساسوری به معنای "کژدم" است.

زتسو : افرادی که در زمان کاگویا اوتسوتسوکی در فن تسوکویومی بی‌نهایت گیر افتاده بودند به مرور زمان تبدیل به زتسوی سفید شدند. او توانایی تکثیر و حرکت از درون زمین یا درخت را دارد. زتسو در واقع دو نوع سیاه و سفید دارد. کاگویا زتسوی سیاه را قبل از این که در مبارزه با پسرانش در بعد خودش مهر شود خلق کرد تا بعدها اون را دوباره بازگرداند. زتسوی سیاه اکثر مواقع به بدن زتسوی سفید چسبیده است. زتسوی سیاه نقش مهمی در شکل‌گیری تاریخ نینجاها دارد. وی افراد زیادی (مانند اوبیتو اوچیها و مادارا اوچیها) را در طول تاریخ شستشوی مغزی داده است تا در نهایت کاگویا اوتسوتسوکی را بازگرداند.

جوزو بیوا : او همکار قدیمی ایتاچی بود :جوزو از کیریگاکوره بود وی همچین شمشیری داشت به نام کوبیکیریچوبو و از اعضای 7 شمشیر زن بود او در جنگ با میزو کاگه کشته می شود.

دیدارا: او نینجای سابق دهکده ایواگاکوره و شاگرد تسوچیکاگۀ سوم است. وی دارای ۴ دهان می‌باشد که ۲ تا از آن‌ها در کف دست‌های او قرار دارد و یکی دیگر نیز بر روی قلب وی است. او کینه‌ای بر علیه ایتاچی و تمام خاندان اوچیها داشت و احساس می‌کرد چشم شارینگان آن‌ها قابلیت‌های او را کوچک می‌پنداشتند. او در جنگ با ساسکه خود را منفجر می‌کند تا ساسکه را بکشد ولی ساسکه با احضار مار ماندا و انتقال خود به بعد دیگر جان سالم به‌در می‌برد.

اوروچیمارو(جداشده-زنده): وی عضو سابق آکاتسوکی بود، او بعد از ناکام ماندن برای تسخیر بدن ایتاچی اوچیها از این گروه جدا می‌شود و دهکدۀ مختص خود اوتوگاکوره را در راه آزمایش‌ها و مطالعاتش و برای نابودی دهکده قبلی خود (کونوهاگاکوره) تاسیس می‌کند. او بعدها ساسکه را مجبور می‌کند که برای به دست آوردن قدرت برای روبه‌رویی و کشتن برادرش ایتاچی اوچیها نزد اوروچیمارو برود و در کنار او تعلیم ببیند تا در نهایت بتواند بدن او را تسخیر کند. او سه سال بعد از تعلیم ساسکه زمان تسخیر بدنش شکست می‌خورد ولی کشته نمی شود و طی جنگ چهارم شینوبی دوباره بازمی‌گردد.

گروه تاکا (جدا شده): از ۴ نینجا شامل ساسوکه، سوییگتسو، کارین و جوگو تشکیل شده است. در ابتدا نام گروه آن‌ها "هبی" به معنای مار بود. این گروه بعد از مرگ هیدان، کاکوزو، دیدارا و ساسوری برای همکاری وارد آکاتسوکی می‌شوند و بعد از تحویل هشت‌دم به آکاتسوکی از آن‌ها جدا می‌شوند.
[عکس: konan_by_fireeaglespirit_d5naqvq.png]
 
پاسخ
  


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Akatsuki بیوگرافی هیدان Night Wing 0 145 ۱۶-۰۲-۱۳۹۷, ۱۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Night Wing
Uchiha قبیله ها : اوچیها Night Wing 0 163 ۱۴-۰۲-۱۳۹۷, ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Night Wing
Konoha هوکاگه ها : هاشیراما سنجو Night Wing 0 208 ۱۱-۰۲-۱۳۹۷, ۰۳:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Night Wing
Uchiha بیوگرافی شیسویی اوچیها Night Wing 3 364 ۱۱-۰۲-۱۳۹۷, ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: itachi
Akatsuki بیوگرافی ساسوری Night Wing 0 185 ۰۸-۰۲-۱۳۹۷, ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Night Wingکاربران در حال مشاهده موضوع: 1 مهمان

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.