• به انجمن انیمه پلنت خوش اومدین!
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع: معرفی جلد اول دونده هزارتو - لانه ی گریور ها
مجموعه سه جلدی دونده هزار تو 
جلد اول: لانه ی گریور ها

[عکس: 345368.jpg]

نویسنده: جیمز دشنر 

مترجم: مینا موسوی - آیدا کشوری و...
صفحات: 432

خلاصه  کتاب:

وقتی در بالابر باز می شود، تنها چیزی که توماس به یاد می آورد اسم کوچکش است. ولی او تنها نیست. گروهی از پسرهای هم سن و سالش ورود او را به هزارتو خوشامد می گویند. هیچ کس نمی داند چرا به هزارتو آمده یا چه اتفاقی برای جهان بیرون افتاده است. اما ناگهان دختری وارد هزارتو می شود که پیامی به همراه دارد: یا راهی به بیرون پیدا کنید یا همگی هلاک خواهید شد...

مجموعه «دونده هزارتو» داستانی نفس گیر و هوشمندانه دارد که مخاطبان زیادی را در کشورهای مختلف دنیا به خود جذب کرده و بیش از ۳ میلیون نسخه از کتاب هایش در آمریکا به فروش رفته است. این مجموعه از طرف مجله کرکس ریویو به عنوان بهترین رمان نوجوان سال انتخاب شده و سه سینمایی هم براساس آن، با همین نام ساخته شده است. روزنامه نیویورک تایمز هم این کتاب را به عنوان پرفروش ترین اثر مورد بررسی خود معرفی کرده است.
.....................

توضیحات خودم: وقتی این کتاب و شروع کردم به خوندن متوجه تموم شدنش نشدم ، با تک تک لحظات خندیدم و شوکه شدم، داستان فوق العاده خلاقانه ای داشت. کسایی ک فیلم رو دیده باشن یا کتاب و خونده باشن میدونن چی میگم 85و کسایی هم ک نخوندن پیشنهاد میکنم از دستش ندن ( ک نصف عمرتون به فناست 33 )، یه سری سینمایی سه قسمتی بر اساس این مجموعه سه جلدی ساخته شده ک البته هر قسمت با سینمایی مربوطه ش یکم فرق داره و من پیشنهاد میکنم ک هم فیلم و ببینین و هم کتاب و بخونین 16
[عکس: a80e69681cb251a61f1dbf1036221d44.jpg]

پاسخ
👍
===
فقط قسمت اولشو دیدم ...فیلمش ک نسبتا خوب بود .
[عکس: gif_by_emoxynha-d54cy5f.gif]

پاسخ
خیلی خوبه!
البته من فیلمشو دیدم22ولی کلا عالیه!
این بخش خیلی عالیه ولی آزمایش های سرزمین سوخته خیلی مهیج تر بود،حتما برین سراغش!
Weep not for roads untraveled 
Weep not for paths left lone 
'Cause beyond every bend is a long blinding end 
It's the worst kind of pain I've known
[عکس: 042458012c6702ef78746b1f6f244a06.gif]

پاسخ