• به انجمن انیمه پلنت خوش اومدین!
  • به انجمن انیمه پلنت خوش اومدین!
  • به انجمن انیمه پلنت خوش اومدین!
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت


  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع: بیوگرافی ساسکه اوچیها
#1
Gray 
نام : ساسکه اوچیها


وابستگی: دهکده مخفی برگ  - دهکده مخفی صدا

قبیله: قبیله اوچیها

رنگ چشم : مشکی

رده نینجایی : نینجای فراری 

تیم : تاکا    تیم7    آکاتسوکی

تکنیک های اصلی :
رینگان
شارینگان
ساسونو
چیدوری


خانواده :ایتاچی اوچیها (برادر) فوکاگو اوچیها (پدر) میکوتو اوچیها (مادر)

زندگی نامه :

ساسوکه پسر کوچک فوگاکو اوچیها سردسته خاندان اوچیها و همسرش میکوتو اوچیها بود. سال‌های اولیه زندگی ساسوکه زیر سایه برادر بزرگ‌ترش ایتاچی می‌گذرد، که زمان ثابت می‌کند او نینجای با استعدادی است. به خاطر موفقیت‌های ایتاچی، خاندان اوچیها او را به عنوان آینده خاندان نگاه می‌کنند. بزرگ‌ترین پیشنهادکننده این عقیده، پدر ساسوکه، فوگاکو اوچیها است. با توجه به این دیدگاه ساسوکه آنچه را برای اثبات خود در خانواده لازم است را انجام می‌دهد، البته هیچ کاری او را در این مرحله موفق نمی‌کند. ایتاچی که از این تلاش ساسوکه آگاه است سعی می‌کند تا توجه پدر را به او جلب کند، حتی پیشنهاد می‌کند که شماری از توانایی نینجاها را به او آموزش دهد. اگرچه ایتاچی موفق می‌شود که فوگاکو زمان بیشتری را با ساسوکه بگذراند امابیشتر آن زمان نیز به ایتاچی اختصاص می‌یابد و به هر حال ایتاچی هرگز مطابق قول خود به ساسوکه آموزش نمی‌دهد.
با گذشت زمان اعتبار ایتاچی در خاندان شروع به تزلزل می‌کند و شایستگی او زیر سؤال می‌رود. در این زمان ایتاچی رابطه‌ای رقابتی را با ساسوکه آغاز می‌کند و به ساسوکه حمله می‌کند تا بر او فائق آید. به خاطر تغییر شخصیت ایتاچی، فوگاکو علاقه بیشتری برای پیشرفت ساسوکه پیدا می‌کند و تکنیک گلوله آتشین بزرگ را در مدت زمانی کمتر از آنچه ایتاچی یادگرفته بود به او می‌آموزد هرچند ایتاچی در سن کنتری و قدرت بیشتری این تکنیک را اجرا میکرد ، که نسبتا باعث بهبود وضعیت او در خانواده می‌شود. فوکاگو آشکارا ساسوکه را تشویق می‌کند که جاپای ایتاچی نگذارد، به این ترتیب نابغه سابق خاندان اعتماد پدر را از دست می‌دهد.
بعد از این که ساسوکه میل و اشتیاق پدر به خود را کسب می‌کند، در شبی که به خانه دیر برمی‌گردد، با قتل‌عام اعضای خانواده خود مواجه می‌شود. بعد از اینکه ایتاچی را بالای سر پدر و مادرش می‌بیند متوجه می‌شود که او عامل اصلی مرگ والدینش است. ایتاچی به ساسوکه می‌گوید که ارزش کشتن ندارد و سپس در سیاهی شب ناپدید می‌شود. از آن پس ساسوکه مانند یک یتیم زندگی می‌کند، در حسرت والدین از دست رفته اش. بعد از نابودی خانواده تنها هدف ساسوکه این است که به هر نحو ممکن قدرتی به دست بیاورد تا برای انتقام ایتاچی را بکشد.

روش جنگ
روش جنگ ساسوکه بسیار قوی، متنوع و متعلق به خودش بود. که بعد از شارینگان روش جنگیش تبدیل به ترکیبی از تایجوتسوی بسیار قوی و سریع همراه با تکنیک«عنصر آتش : گلوله آتشی بزرگ»  و کمی استفاده خوب از شورایکن شد. بعد از یادگیری چگونگی استفاده شارینگان قوی‌تر و قوی‌تر شد. روش جنگیش بعد از تمرین با کاکاشی به استفاده از حرکات بسیار سریع و ترکیب آن با تایجوتسو و نینجوتسو تغییر یافت. بیشتر نینجوتسوهای ساسوکه از عنصر آتشند ولی بعد یادگیری تکنیک چیدوری و ترکیب آن با قابلیتهای شارینگان او را به دشمنی سرسخت مبدل کرد زیرا که او می‌توانست هر تکنیکی را که ببیند یاد بگیرد و بعد از آن ساسوکه می‌توانست از مهر نفرین که اوروچیمارو برروی او گذاشته بود  برای افزایش چاکرا و قدرتش استفاده کند ولی استفاده از ان نیز خطراتی دارد زیرا که استفاده‌ی بیش از حد از ان باعث میشد اوروچیمارو بتواند بدن او را بگیرد. اطلاعات در مورد روش جنگ او بعد از تمرین با اوروچیمارو کماکان نامعلوم است
[عکس: latest?cb=20170716092103]
ساسکه بخش اول انیمه

شخصیت:
در ابتدای مجموعه آرزوی ساسوکه قویتر شدن است که عامل غلبه در روابط با دیگران و پیروزی بر آن‌هاست. به این خاطر او در ابتدا نسبت به مفاهیم اجتماعی بودن در کنار هم تیمی‌هایش و دخترانی که سعی در جلب مهر او دارند بی‌تفاوت است. از این رو ساسوکه برای خوب انجام دادن مأمورت‌ها علاقه‌ای به کار با ناروتو یا ساکورا ندارد و فکر می‌کند او بسیار با استعدادتر از آن‌هاست که بخواهد با آن‌ها کار کند و کار با آن‌ها تنها او را ضعیف تر می‌کند. اگرچه، بعد از سه مأموریت ساسوکه تلاش می‌کند که به خود بفهماند این برداشت‌ها نادرست هستند: ساکورا منبع بزرگی از اطلاعات است و ناروتو یک دوست مؤثر و مشوق قوی تر شدن است. در نتیجه این الهامات ساسوکه تلاش می‌کند که اهمیت بیشتری را از اولین ملاقاتش به هم تیمی‌هایش بدهد. در حالی که تلاش می‌کند این الهامات را رد کند، علاقه او برای به خطر انداختن زندگی اش برای کمک به آن‌ها به حدی که حتی شانسی برای انتقام از ایتاچی باقی نماند کم‌کم ظهور می‌یابد.
[عکس: 300?cb=20170716092003]
ساسکه بخش دوم انیمه

در طول دومین مرحله امتحان چونین اوروچیمارو با مشاهده برتری زندگی هم تیمی‌ها برای ساسوکه متوجه این تغییر آرمان‌ها می‌شود. اوروچیمارو که به هوس ساسوکه برای انتقام نیاز دارد، داغ نفرین آسمانی را بر او می‌زند تا او با چشیدن طعم قدرت او را به راه انتقام بازگرداند. اگرچه کاکاشی آنچه را برای ضعیف کردن نفرین لازم است انجام می‌دهد، نشان را کم اثر می‌کند و مفهوم صحیح قدرت را به او نشان می‌دهد اما ساسوکه تلاش می‌کند قدرت‌هایی که به او نشان می‌دهد را بفهمد. برای آزمایش قدرت جدید ساسوکه تلاش می‌کند تا رقیبی جدید را بیابد که با او مبارزه کند، با این باور که هر پیروزی که به دست می‌آورد او را به قدرت بیشتر رهنمون می‌کند. به هر حال ناروتو که ساسوکه او را شخصی با مهارت‌های اندک می‌داند برتری خود در توانایی‌ها را بر او ادامه می‌دهد و این باعث ایجاد حسادت در ساسوکه می‌شود.
سرانجام ساسوکه تصمیم می‌گیرد که کونوها را ترک کند و به دنبال اوروچیمارو برود تا قدرت بیشتری کسب کند. ناروتو براب متوقف کردن ساسوکه فرستاده می‌شود تا مانع خروج او از کشور شود، در نهایت او را می‌گیرد و به او التماس می‌کند که نرود. ساسوکه باور دارد که ناروتو صمیمی‌ترین دوست اوست ولی در عوض تصمیم می‌گیرد که آخرین نصیحت ایتاچی را اجرا کند: برای دست یابی به مانگکیو شارینگان که به نظر قدرت نهایی خاندان اوچیهاست بهترین دوست باید کشته شود، بنابراین ساسوکه تلاش می‌کند تا ناروتو را بکشد. ناروتو نمی‌خواهد ساسوکه برود برای همین با همان اشتیاق با ساسوکه می‌جنگد تا او را شکست داده و به خانه برگرداند. جنگ این گونه است که ساسوکه در ابتدا با تکنیک چیدوری به ناروتو حمله می‌کند در حالی که ناروتو با راسنگان خود نمی‌تواند ساسوکه را بزند و تنها هدبند او را خراش می‌دهد . هنگامی که ناروتو بی‌حال به زمین می‌افتد ساسوکه تصمیم می‌گیرد او را بکشد اما می‌فهمد این همان چیزی است که ایتاچی می‌خواهد و این گونه از کشتن ناروتو صرف نظر می‌کند. سپس به سمت اوروچیمارو می‌رود تا آنچه از قدرت لازم است که به دست بیاورد حاصل کند. در بخش دوم نیز شاهد تغییر شخصیت او می‌شویم و به خود قول می‌دهد تا وقتی که برادرش را نکشته نمی‌رود.
[عکس: Uchiha_Sasuke_Part_III.png]
ساسکه بخش سوم انیمه (بروتو)
 
پاسخ
#2
خیلی خوبه .
فقط با فیلتر شکن میری عکسارو میگیری درسته؟؟
چون یه سری برای دوستان که فیلتر شکن ندارن اینا باز نمیشه. 
عکس أخرت اینجوریه. 
بقیه اوکیه. 
ادامه بده . دمت گرم

[عکس: keyw_gif-180403_145507.gif][عکس: 93qm_gif-180402_164700.gif] 
 
پاسخ
  


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Akatsuki بیوگرافی هیدان Night Wing 0 165 ۱۶-۰۲-۱۳۹۷, ۱۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Night Wing
Uchiha قبیله ها : اوچیها Night Wing 0 173 ۱۴-۰۲-۱۳۹۷, ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Night Wing
Konoha هوکاگه ها : هاشیراما سنجو Night Wing 0 242 ۱۱-۰۲-۱۳۹۷, ۰۳:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Night Wing
Uchiha بیوگرافی شیسویی اوچیها Night Wing 3 416 ۱۱-۰۲-۱۳۹۷, ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: itachi
Akatsuki بیوگرافی ساسوری Night Wing 0 207 ۰۸-۰۲-۱۳۹۷, ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Night Wingکاربران در حال مشاهده موضوع: 1 مهمان

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.