• به انجمن انیمه پلنت خوش اومدین!
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع: تاپیک پاسخگویی سوالات در مورد فوتوشاپ
Happy 
سلام.... 8
عنوان تاپیک واضحه.
اینجا کسانی که کار گرافیکی انجام میدن یا دوست دارن که انجام بدن و یه مقدماتی رو بلدن ، ایرادات و سوالاتشون رو مطرح میکنن و هرکسی در اون حدی که بلده میتونه توضیح بده. 39

[عکس: e02474753169d662ae9cad0ebc1817d5.jpg]

پاسخ
از کدوم ادیتر گوشی استفاده میکنید برای مدال درست کردن؟

پاسخ
سلام. با گوشی نساز مدالارو. کیفیت بسیار پایینی بهت میده. بنده که با pc میسازم. ولی آقا مانی با گوشی زده از این برنامه ها استفاده کرده بود:
Auto desk sketch book
Sony sketch
GIFshop

[عکس: e02474753169d662ae9cad0ebc1817d5.jpg]

پاسخ
(۱۶-۰۱-۱۳۹۷, ۰۵:۴۰ ب.ظ)Alireza_Ku نوشته: سلام. با گوشی نساز مدالارو. کیفیت بسیار پایینی بهت میده. بنده که با pc میسازم. ولی آقا مانی با گوشی زده از این برنامه ها استفاده کرده بود:
Auto desk sketch book
Sony sketch
GIFshop

اهان!
باشه ممنون4

پاسخ
دوستان با گوشی جز طراحی مدال و گیف هایی که باید رندر باشن باقیه کار هارو میشه انجام داد خیالتون راحت .
آموزش های auto desk sketch book رو تو تاپیکی که گذاشتم میتونید ببینید .آموزش قدم به قدم هستش. به زبون خودم. 
برای درست کردن بنر و اینا منظورته که میتونی از تصاویررندر استفاده کنی یا با خود. این برنامه اتو دسک رند کنی. 
اگه میخوای خودت کاراکتر خلق کنی اول نیاز به ذهن خلاق خودته و دوم برای من که با انگشت باید طرح بزنم تو گوشی برام سخته رو کاغذ کاراکترو میکشم ازش عکس میگیرم و به تصویر میکشم تو برنامه و ادامه داستان. 
گیف های منو که دیدی اگه بخوای کیفیت کار بالا باشه باید توی فرسم ها عکست کوچیک باشه عزیز دل. 
مثل اون گیف های آخرم. اما میدونی مشکل چیه. تو برنامه های گیف ساز اندروید خودش به صورت خودکار بک گراوند میزاره.
دیروز یه برنامه پیدا کردم به اسم GIFstudio که این رندر بدی گیفت هم رندره اما متاسفانه برق بندازی نشون نمیده 22 مگر این که رنگی باشه
Sony sketch رو من عملا برای استیکراش و براش رنگینکمونیش استعمال میکنم وگرنه کارباهاش بسیار سخته و امکاناتش خیلی پایینه. 
اما تو برنامه های دیگه نقاشی رندر رو کوچیک کنی پیکسلی میشه اما توی این برنامه باهاش مثل استیکر برخورد میکنه و خوبیش اینه که تو قسمت Hue میتونی طیف های مختلفی رنگ داشتهباشی یکی از گیف های منو که دقت کرده باشید با کمک همین گزینه ساختم. 
گیف توی گوشی متاسفانه باید اسکیرین شات بگیری یا دونه دونه عکسارو سیو کنی توی اولین حالت کع مشخصه رندر نیس توی دومین حالت هست منتهی وقت گیره خیلی خیلی زیاد و توی برنامه sony sketch مقدور نیس باید از autodesk استفاده بشه.
امیدوارم توضیحات مفید باشه. 
این توضیحات حاصل تجربه 3 ساله من کار با این برنامه هاست

[عکس: keyw_gif-180403_145507.gif][عکس: 93qm_gif-180402_164700.gif] 

پاسخ
(۱۶-۰۱-۱۳۹۷, ۰۵:۵۲ ب.ظ)Maany.TA نوشته: دوستان با گوشی جز طراحی مدال و گیف هایی که باید رندر باشن باقیه کار هارو میشه انجام داد خیالتون راحت .
آموزش های auto desk sketch book رو تو تاپیکی که گذاشتم میتونید ببینید .آموزش قدم به قدم هستش. به زبون خودم. 
برای درست کردن بنر و اینا منظورته که میتونی از تصاویررندر استفاده کنی یا با خود. این برنامه اتو دسک رند کنی. 
اگه میخوای خودت کاراکتر خلق کنی اول نیاز به ذهن خلاق خودته و دوم برای من که با انگشت باید طرح بزنم تو گوشی برام سخته رو کاغذ کاراکترو میکشم ازش عکس میگیرم و به تصویر میکشم تو برنامه و ادامه داستان. 
گیف های منو که دیدی اگه بخوای کیفیت کار بالا باشه باید توی فرسم ها عکست کوچیک باشه عزیز دل. 
مثل اون گیف های آخرم. اما میدونی مشکل چیه. تو برنامه های گیف ساز اندروید خودش به صورت خودکار بک گراوند میزاره.
دیروز یه برنامه پیدا کردم به اسم GIFstudio که این رندر بدی گیفت هم رندره اما متاسفانه برق بندازی نشون نمیده 22 مگر این که رنگی باشه
Sony sketch رو من عملا برای استیکراش و براش رنگینکمونیش استعمال میکنم وگرنه کارباهاش بسیار سخته و امکاناتش خیلی پایینه. 
اما تو برنامه های دیگه نقاشی رندر رو کوچیک کنی پیکسلی میشه اما توی این برنامه باهاش مثل استیکر برخورد میکنه و خوبیش اینه که تو قسمت Hue میتونی طیف های مختلفی رنگ داشتهباشی یکی از گیف های منو که دقت کرده باشید با کمک همین گزینه ساختم. 
گیف توی گوشی متاسفانه باید اسکیرین شات بگیری یا دونه دونه عکسارو سیو کنی توی اولین حالت کع مشخصه رندر نیس توی دومین حالت هست منتهی وقت گیره خیلی خیلی زیاد و توی برنامه sony sketch مقدور نیس باید از autodesk استفاده بشه.
امیدوارم توضیحات مفید باشه. 
این توضیحات حاصل تجربه 3 ساله من کار با این برنامه هاست
بسی مرسی که تجربیات گرانبهای خودتون رو در اختیارمون قرار میدید4
خیلی آموزنده بود در واقعه سعی کردم از این برنامه ها استفاده کنم ولی هنوز موفق نشدم چیزی درست کنم بازم تلاش خواهم کرد224

پاسخ
برای حرکت دادن مو های یه کاراکتر انیمه ای
از چه روش هایی میشه استفاده کرد؟

پاسخ